Сторони трикутника АВС дорівнюють 8 см, 10 см і 14 см. Знайдіть периметр трикутника, який відтинає

від дано­го трикутника відрізок MN. Точка М належить стороні АВ (АВ =8см), причому АМ=МВ, точка N належить стороні BC (ВС = 10 см), причому BN = NC.

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Егор.

Ответ:

P AMN = 16

Объяснение:

Так як АМ = МВ за умово , то АМ = МB = AB / 2 = 8 / 2.Аналогічно доводимо, що  BN = NC = BC / 2 = 10 / 2 = 5.Так як M і N середини сторін трикутника, то MN - сердня лінія, тоді довжина середньо лініїї за її властивістю це половина довжини сторони трикутника з якою середня лінія немає спільних точок, звідци MN = AB / 2 = 10 / 2 = 5 см.

P AMN = AM + AN + MN = 4 + 7 + 5 = 16