Знайти площу бічної поверхні правильної трикутної піраміди, сторона основи якої дорівнює 6 см, а

апофема – 4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Чан Злата.

Ответ:

72 см²

Объяснение:

S однієї грані = 6 · 4 = 24

S бічної поверхні =  24 · 3 = 72