Радіуси основ зрізаного конуса дорівнюють 9 см і 21 см, його твірна відноситься до висоту конуса

як 13 і 5. Знайдіть площуосьового перерізу зрізаного конуса.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнединова Лиза.

Ответ:

S=150 cм2

Объяснение:

sinα=(21-9)/5a=5/13

a=1 S=(21+9)*5=150 cм2