Помогите пожалуйста. Очееень срочно.З вершини B рівнобедреного прямокутного трикутника ABC (кут

C=90°), до його площини проведено перпендикуляр BM. Відстань від точки M до сторони AC дорівнює 15см, а до точки A - 3 корені із 34 см. Знайдіть відстань від точки M до площини трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Buciuscan Presario.

Ответ:

трикутник АВС, ВМ перпендикулярно площині АВС, кут СМК=60, МС=20, АК=КС, проводимо висоту ВК=медіані =бісектрисі, згідно теореми про 3 перпендикуляри МК перпендикулярно АС, кут МКС=90, трикутник МКС прямокутний, тоді кут МСК=90-кут СМК=90-60=30, МК=1/2МС=20/2=10