Чи подібні трикутники зі сторонами 7 см 6 см 8 см та 14 см 18 см 16 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Гунаев Бадма.

Ответ:

ні

Объяснение:

Подібні трикутники мають подібні сторони

Це відношення сторін однакові для усіх трьох

послідовно ділимо сторони 14, 18, 16 см на 7 Виходить 14/7=2,

18/7=2,6; 16/7=2,85

14/6=2,3 ; 18/6=3 ; 16/6=2,67  ;

14/8=1,75 ; 18/8=2,25; 16/8=2

Аналізуючи відношення сторін - тільки дві сторони 14 і 16 мають к=2

Третя сторона має інше відношення, тому це не подібні трикутники