Основи трапеції дорівнюють 12 см і 8 см . висота 6 см . знайти площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Чумак Лиза.

Площа трапеції = півсумі основ * висоту.

Півсума основ = (12+8):2=10 (см)
Площа = 10*6=60 (см²)
Відповідь: 60 см²