Відрізок BD- висота прямокутного трикутника ABC, проведена до гіпотези. Розв'яжіть трикутник АВС,

якщо AD=9, кут С=60° Допоможіть будь ласка. Даю 50 балів!!

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

Объяснение:

Так як ВDвисота то кут DBC=90 градусів тоді так як у трикутнику за теоремою всього може бути 180 градусів тоді 90+60=150 градусів й 180-150= 30 градусів

Тоді так як кут 30 градусів то гіпотенуза= половині катетів тоді гіпотенуза = 9*2=18

Відповідь:гіпотенуза = 18 см два катетів= по 9 см