Знайдіть площу кругового сектора, якщо його радіус дорівнює 12 см,а ? центральний кут-54° Даю 10

балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Ксения.

Дано:

R = 12 см

ɑ = 54°

Найти: S

S = πR² · ɑ/360° = 3,14 · 12² · 54° / 360° = 67,824 см²

Ответ: S = 67,824 см².