Дам 20 балов Бічна сторона AB рівнобедреного трикутника ABC удвічі довша від основи AC. Розрахуй

довжини сторін трикутника, якщо його периметр дорівнює 52 см. Срочноо

Ответы на вопрос

Отвечает Сморкалова Ксения.

Ответ:AB=BC=20,8 см

AC=10,4 см

Объяснение:

PΔabc=2a+b

a=AB=BC

b=AC

Пусть AC=x, AB=BC=2x. Составляем уравнение.

2*2x+x=52

4x+x=52

5x=52

x= 10,4

Значит AC=10,4 тогда:

AB=BC=2AC=2*10,4=20,8 см