градусна міра одного з одного кутів паралелограма дорівнює 28 знайдіть градусну міру інших його

кутів​

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Маргарита.

Відповідь:

Два кути по 152° та два кути по 28°.

Пояснення:

У паралелограмі протилежні ( діагональні ) кути рівні. Отже невідомий кут дорівнює

( 360 - 2 × 28 ) / 2 = 304 / 2 = 152°.