Ета неправильно.У нас диагональ діле навпіл отже виходить.За теормою піфагора 5*5-3*3=16 корінь 4.І

знаходимо так ж як і 2.Отже трикутник зі сторонами 5,4,3 є Єгипетьським,отже рівноаеликим.

Ответы на вопрос

Отвечает Шатова Яночка.

Ответ:

5*5=25

3*3=9

25-9=16