Корень(х-1+корень з 2)=корень 2, 4-показник коренякорінь(5х-1)=корінь(3х+19)корінь(х+1)=11-х


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Наталья.

корень(х-1+корень з 2)=корень 2, 4-показник кореня - тут незрозуміло всі 2 під коренем 4-го ступеню?

корінь(5х-1)=корінь(3х+19) - дві частини в квадрат, 5х-1=3х+19, 2х=20, х=10

корінь(х+1)=11-х - дві частини в квадрат, х+1=121-22х+х в квадраті, х в квадраті-23х+120=0, х=(23+-корінь(529-4*120))/2=(23+-7)/2, х1=15, х2=8