Знайдіть координати і довжину сектора АВ якщо A(-3; 1), B(5; -5);​


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Даня.

Ответ:

5-(-3)=8 (х)

-5-1=-6 (у)

АВ(8;-6)