5. Два кути одного трикутника дорівнюють двом кутам другого трикутника. Знайдіть сторони другого

трикутника, якщо його периметр дорівнює 90 см, а сторони першого трикутника дорівнюють 5 см, 6 см, 7 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Борблик Андрей.

Ответ:

Периметр першого трикутника

П=5+6+7=18 см

90:18=5

Значить другой больший за перший в 5 раз.

5+5=10

6+6=12

7+7=14

если не сложно поставьте лутший ответ)