Срочно помотите допоможіть Знайдіть значення функції y=-x+(1:(2+x)) при х=2 * -1,75 2,25 1,75 0


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

-1,75

Объяснение:

у=-2+(1:(2+2))=-2+(1:4)=-2+0,25=-1,75