Укажіть градусні міру центрального правильного двадцятикутника. а) 10° б)18° в) 20° г) 36°


Ответы на вопрос

Отвечает Мурлин Даниил.

Ответ:

б)18°

Объяснение:

Центральний кут обчислюється за формулою ∠О=360/n

∠О=360/20=18°