Геометрія, задача 8 клас (з теми "Теорема Піфагора") У трикутнику АВС АВ = 6 см, ВС = 8 см, АС =

10 см. З наведених нижче тверджень оберіть правильне, на вашу думку :1) Кут А – прямий 2) Кут В – прямий 3) Кут С – прямий 4) Трикутник АВС не є прямокутним

Ответы на вопрос

Отвечает Nabiev Azamat.
У прямокутному трикутнику гіпотеза є найбільшою стороною і лежить навпроти кута 90°. Тому якщо трикутник прямокутний, то гіпотенуза - АС. Ми можемо перевірити це за допомогою теореми Піфагора (квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів)
АС^2=АВ^2+ВС^2
Підставляємо значення
10^2=6^2+8^2
100=36+64
100=100
Отже, ∆АВС є прямокутним, а АС - гіпотенуза.
Навпроти АС лежить кут В, значить він і є прямим кутом.
Відповідь: кут В


Отвечает Козырева Виктория.

2) Кут B прямий

Объяснение: