Радіус кола дорівнює 6 см. знайдіть діаметр. срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Абельченко Лиля.

Ответ:

12 см

Объяснение:

D=2r=6*2=12 см

Отвечает Дяденко Яна.

Відповідь:

12 cm

Пояснення:

D=2R         2*6=12