Довжина дуги кола, що відповідає центральному куту 135°дорівнює бп СМ. Знайти діаметр кола.​


Ответы на вопрос

Отвечает Asimova Diana.

Ответ:

Довжина дуги кола знаходиться по формулі

L=(πRn°)/180 отже:

6π=(πR*135)/180

R=8 (см)

D=2R=8*2=16 (см)