Основи трапеції відносяться як 2:3, а висота дорівнює 6 см. Знайдіть основи трапеції, якщо її площа

дорівнює 60 см2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вадим.
Відповідь:
8см; 12см

Розв'язання
2х- верхня основа.
3х- нижня основа.
S=h(a+b)/2;
60=6(2x+3x)/2
5x=2*60/6
5x=20
x=20/5
x=4
2*4=8 см верхня основа.
3*4=12см нижня основа.