Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 12 см, а висота, проведена до неї, 8 см. Знайдіть бічну

сторону трикутника, якщо висота, прове- дена до неї, дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Александр.

Ответ:

10 см.

Объяснение:

Скористаємося теоремою піфагора с² = a² + b², підставимо цифри: с² = 36 + 64 = 100

с = √100= 10 см.