Висоти паралелограма 3 см і 5 см, менша сторона 10 см. Знайти більшу сторону.


Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Ответ:

16 2/3 см

Объяснение:

Менша висота паралелограма проведена до більшої сторони.

S=5*10=50 cм²

50:3=50/3=16 2/3 см