Які гострі кути прямокутного трикутника, якщо їх градусні міри відносяться як 3:6.


Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Стеша.

Ответ:

30, 60

Объяснение:

3х+6х=90

9х=90

х=90:9

х=10

1 кут=3*10=30

2 кут= 6*10=60