Площа квадрата дорівнює 36 см2. Чому рівний периметр цього квадрата​


Ответы на вопрос

Отвечает Звягина Вика.
24 см равен перемёт
Ответ: P=24 так как S a квадрат 36 корень= 6•4=24(P)
Отвечает Крылов Дима.

Відповідь:

24см

Пояснення:

Sкв=а*а

Sкв=36см"2

1сторона=корінь з 36= 6

Р=4*а=4*6=24см