площа трапеції дорівнює 40 см2, а її висота 10 см знайти основи трапеції, якщо вони відносяться як

3:5​

Ответы на вопрос

Отвечает Малых Ириша.

Ответ:

:)

Объяснение:

формула площі трапеції =\frac{BC+AD}{2}*BK

нехай ВС=3х,тоді АД=5х.складемо рівняння

\frac{3x+5x}{2}*10=40

40x=40\\x=1

тоді маємо ВС=3см,а АД=5см