основою прямої призми є квадрат. Діагональ призми дорівнює 17 см, а висота -15 см. Знайдіть

діагональ бічної грані призми

Ответы на вопрос

Отвечает Есикова Алина.

Відповідь:

257см

Розв'язання:

∆AA1C- прямокутний трикутник

За теоремою Піфагора:

АС=√(А1С²-АА1²)=√(17²-15²)=

=√(289-225)=√64=8см

АВ=АС/√2=8/√2=4√2см

∆А1АВ- прямокутний трикутник

За теоремою Піфагора:

А1В=√(АВ²+АА1²)=√(15²+(4√2)²)=

=√(225+32)=√257см