СРОЧНО Розв'яжіть трикутник ABC за двома сторонами та кутом, який лежить проти однієї з даних

сторін: AB = 14 см, ВС = 9 см, <A = 25°. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Минская Ульяна.

Ответ:

∠В=16,1°

∠C=138,9°

АС=5,9 см

Объяснение:

ВС/sin∠A=21.3

sin∠C=АВ/21,3=0,657 ⇒ ∠C=138,9°

∠В=180-25-138,9=16,1°

АС=21.3sin16,1°=5,9 см