Градусні міри кутів трикутника відносяться як 3 : 7 : 8. Знайдіть кути трикутника. ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Полегенько Света.

Відповідь:

Нехай градусні міри кутів трикутника дорівнюють 3x, 7x і 8x. Тоді згідно з умовою задачі маємо:

3x + 7x + 8x = 180 (сума градусних мір кутів трикутника дорівнює 180 градусам)

18x = 180

x = 10

Отже, градусні міри кутів трикутника дорівнюють:

3x = 3 * 10 = 30 градусів

7x = 7 * 10 = 70 градусів

8x = 8 * 10 = 80 градусів

Відповідь: кути трикутника мають градусні міри 30, 70 і 80 градусів.