СРОЧНО!!!Точки c(x;-5) і С(-2; y) симетричні відносно точки 0(3; 1). Знайдіть х і у.​


Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Костя.

Объяснение:

Так як точки С і С' - симетричні відносно точки О, то координати точки О - середина відрізка CC'. Оскільки С(-2; y) є симетричною відносно до О, то С' (2; y) також лежить на цій прямій.

Тоді ми можемо записати, що відрізок CC' має середину (3;1), тобто:

(Сх - 2)/2 = 3 (для координати x)

(y - 5)/2 = 1 (для координати y)

Розв’язуючи цю систему рівнянь, отримаємо:

Сх - 2 = 6

Сх = 8

(y - 5) = 2

y = 7

Отже, x = 8, а y = 7.