Різниця яких дорівнює 2см (більше відрізок прилеглий до кута, протилежного основі). Знайдіть

сторони цього трикутника якщо його периметр дорівнює 28см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.

Ответ:

отметь пожалуйста как лучший ответ

Объяснение:Нехай x - довжина одного з прилеглих до основи відрізків, а y - довжина основи трикутника. Тоді за умовою задачі маємо систему рівнянь:

y = 2x + 2 (різниця яких дорівнює 2см)

x + x + y = 28 (периметр дорівнює 28см)

Підставляємо перше рівняння в друге та знаходимо x:

x + x + (2x + 2) = 28

4x + 2 = 28

4x = 26

x = 6.5

Підставляємо знайдене значення x в перше рівняння та знаходимо y:

y = 2x + 2 = 2(6.5) + 2 = 15

Отже, довжина прилеглих до основи відрізків дорівнює 6.5 см, а довжина основи трикутника дорівнює 15 см. Довжина третьої сторони може бути знайдена з другого рівняння:

x + x + y = 28

2x + y = 28

2(6.5) + 15 = 28

Отже, третя сторона має довжину 5.