Середня лінія трапеції дорівнює 12 см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них на 4 см більша

за іншу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чемшит Алексей.

Відповідь:

Пояснення:(основа1 + основа2) / 2 = 12

(x + x + 4) / 2 = 12

(2x + 4) / 2 = 12

2x + 4 = 24

2x = 20

x = 10

Отже, менша основа трапеції дорівнює1 0 см, а більша основа - 10 + 4 = 14 см.