Паралельні площини і перетинають сторони кута АВС в точках А1, С1 і А2, С2 відповідно. Знайдіть

ВС1, (у см), якщо А1,В: А2,В = 3:5, ВС2 = 15 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслихин Алексей.

Відповідь:

Оскільки площини паралельні, то відрізки А1В і А2В є пропорційними відрізкам ВС1 і ВС2 відповідно. Отже, ми маємо співвідношення А1В/ВС1 = А2В/ВС2 = 3/5. Звідси ВС1 = (А1В * ВС2) / А2В = (3 * 15) / 5 = 9 см.

------_--------