Один із двох суміжних кутів на 52 градуси більший за інший . Визнач градусна міру більшого із цих

кутів. «треба намалювати кут» даю 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Гайфутдинов Тима.

Ответ:

116*

Объяснение:

нехай один кут-х* ,тоді інший (х+52)*,оскільки сума суміжних кутів дорівнює 180*,тоді складемо рівняння:

х+х+52=180

2х+52=180

2х=180-52

2х=128

х=64

кут 1 = 64*

кут 2 =64+52=116*

Був радий допомогти !

Наперед дякую за ♛