ТЕРМІНОВО ПРОШУ ВАС Дано рівнобедрений трикутник зі сторонами 5 см, 5 см і 6 см. знайти: 1.

Квадрат медіани, проведеної до бічної сторони 2. Висота, проведена до бічної сторони 3. Радіус кола, описаного навколо трикутника, 4. Радіус кола, вписаного в трикутник

Ответы на вопрос

Отвечает Вавакин Игорь.

Ответ:

1)АМ=18,75см

2)як до основи висота ВК =4 см

3)R=3,125 см

4)R=1,5 см

1)Объяснение:Медіана(АМ) -ділить сторону навпіл.В рівнобедреному  трикутнику медіана є і висотою і бісектрисою.За піфагора 2,5 в квадраті + АМ в квадраті =5 в квадраті. скваладаємо рівняння АМ=25-6,25. АМ в квадраті=18,75 см.

2)хз як до бічної , но як до основи= висота(ВК) ділить основу навпіл в рівнобедреному трикутнику. Знову за піфагора 3 в квадраті + ВК в квадраті = 5 в квадраті . ВК в квадраті= 25 - 9=16. ВК=4 см.

3)R=5 в квадраті/  на корінь 4 х 5 в квадраті - 6 в квадраті.

R=3,125 см.

4)R= 6/2 х корінь (2 х 5 - 6) / (2 х 5 + 6). 6/4= 3/2 =1,5 см.