Бічна сторона рівнобічної трапеції дорівнює 25 см, ви- сота - 7 см. Знайдіть тангенс гострого кута

трапеції. з умовою та рішенням ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филаскова Алена.

Объяснение:

равнобокая трапеция АВСD

AB=CD=25 см

высота ВН=7 см

tg А=?

∆АВН - прямоугольный:

по теореме Пифагора:

AН=√(АВ²-ВН²)=√(25²-7²)=√576=24 см

tgA=BH/AH=7/24