14. Діагоналі ромба рівні 16 см і 12 см. Знайдіть висоту ромба. Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Андерсон Рома.

Діагоналі ромба перпендикулярні одна до одної, і вони розділяють ромб на чотири прямокутних трикутники. Висота ромба - це висота одного з цих прямокутних трикутників. Ми можемо використовувати теорему Піфагора для знаходження висоти.

Давайте позначимо одну діагональ як "a" (16 см) і іншу як "b" (12 см). Позначимо висоту ромба як "h".

За теоремою Піфагора:

a^2 = b^2 + h^2.

Підставляючи відомі значення:

16^2 = 12^2 + h^2,

256 = 144 + h^2.

Тепер віднімемо 144 від обох сторін:

256 - 144 = h^2,

112 = h^2.

Далі витягнемо квадратний корінь обох сторін:

√112 ≈ 10.58 см.

Отже, висота ромба приблизно дорівнює 10.58 см.