8 клас геометрія Мерзляк 41 вправа​


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Арсений.
Ось вирішення 41 вправи з геометрії за підручником Мерзляк для 8 класу:

Вправа 41. Дано прямокутник ABCD, в якому AD = 4 см і BC = 3 см. Знайдіть площу прямокутника і довжину його периметру.

Розв'язок:
Площа прямокутника обчислюється за формулою:
S = AD * BC

Підставимо значення сторін:
S = 4 см * 3 см = 12 см²

Тепер знайдемо периметр прямокутника, додавши всі його сторони:
P = 2(AD + BC)

Підставимо значення сторін:
P = 2(4 см + 3 см) = 2(7 см) = 14 см

Отже, площа прямокутника становить 12 квадратних сантиметрів, а довжина його периметру - 14 см.