Площа трапеції дорівнює 48 см², а її висота - 6 см. Знайти довжину середньої лінії трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Беков Абдурахман.

Ответ:4см 12 см

Нехай основи трапеції х см та 3х см,

тоді за формулою

площі трапеції48 = 1/2 * (х+3х) * 648 = 1/2 * 4х * 648 = 12хх=4

Основи трапеції 4 см та 4*3=12 см.