З точки до площини проведено перпендикуляр і дві похилі завдовжки 4 см і 8 см. Знайдіть довжину

перпендикуляра, якщо їхні проекції відносяться як 1:7.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Позначимо довжину перпендикуляра як "x". Тоді ми маємо два подібних трикутники:

1. Трикутник, утворений перпендикуляром і проекцією похилого відрізка завдовжки 4 см. Відношення цього відрізка до перпендикуляра дорівнює 1:7.

2. Трикутник, утворений перпендикуляром і проекцією похилого відрізка завдовжки 8 см. Відношення цього відрізка до перпендикуляра дорівнює 7:7 (оскільки проекції відносяться як 1:7).

1/7 = x/4

x = (1/7) * 4

x = 4/7 см

відповідь: довжина перпендикуляра дорівнює 4/7 см.