Знайдіть довжину середньої лінії трапеції ABCD, якщо A(3;2;0), B(-3;2;0), C(1;3;4), D(-1;3;4) і

основами AB i CD.

Ответы на вопрос

Отвечает Бутусова Ксения.

Ответ:  4.

Объяснение:

Знайдіть довжину середньої лінії трапеції ABCD, якщо

A(3;2;0), B(-3;2;0), C(1;3;4), D(-1;3;4) і основами AB i CD.

**************

Средняя линия MN = (AB+CD)/2

AB²=(xB-xA)²+(yB-yA)²+(zA-zB)² = (3-(-3))²+(2-2)²+(0-0)² = 6²+0²+0² = 36;

AB=√36=6.

CD²= (xD-xC)²+(yD-yC)²+(zD-zC)² = (-1-1)²+(3-3)²+(4-4)² = (-2)²+0²+0²=4;

CD=√4=2.

MN=(6+2)/2=8/2=4.