Даю 100 балав Бісектриса кута В паралелограма АВСD перетинає сторону CD У точці К так, що

відрізок СК у 5 разів більший і КР Знайдіть сторони паралелограма, якщо його периметров 88 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чечуров Тимофей.

Бісектриса кута В паралелограма АВСD перетинає сторону CD У точці К так, що відрізок СК у 5 разів більший  КD. Знайдіть сторони паралелограма, якщо його периметр 88 см.​

Ответ:

24 см,  20 см.

Объяснение:

Нехай DК=х см, тоді АК=5х см.

Бісектриса кута паралелограма відсікає від нього рівнобедрений трикутник.  Отже ΔВАК - рівнобедрений, ВА=КА=СD=5х см.

КD+АК=5х+х=6х

За умовою 2(5х+6х)=88;  22х=88;  х=4.

СВ=АD=4*6=24 см;  АВ=DС=4*5=20 см.