Знайти площу трикутника, утвореного: 1) 3x-y-6=0. y=3 та вiссю оординат 2) 2x-y-4=0 x=-1 та вiссю

абсцис

Ответы на вопрос

Отвечает Левкова Ульяна.
1) 3x-3-6=0
    3x=6+3
    3x=9
      x=3
2) 2*(-1)-y-4=0
    -y=4+2
    -y=6
     y=-6