Сторони трикутника дорівнюють 8см, 7см, 12см. Знайти найменшу сторону подібного трикутника, якщо

його найбільша сторона дорівнює 4см. Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бурый Даниил.
Шуканий трикутник у 3 рази менша данного трикутника.
12/4=3
Найменша сторона даного трикутника дорівнює 7, отжке, 7/3=2 цілих і 1/3
Отвечает Манджиева Айта.
7/3=2,3 см.,(якщо найбільша 4,то у нас найбільша 12,ділили на 3)