Знайти відстань від початку координат до середини відрізка AB якщо A (1;-1) B(-1;5)


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Ксения.
АВ=(1-(-1);(5-1)=(2;4)
|АВ|=2*2+4*2=4+16=20=2корінь5