Основою прямої призми є паралелограм, стороны якого дорівнюють 4 см и 6 см, а кут між ними 60.

Діагональ бічної грані, що містить меншу сторону основи, утворює з площиною основи кут 30. Знайдіть площу повної поверхні призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Настя.
СС1:СД=tg30°  ⇒  CC1=CД*tg30°=4*√3/3=(4√3)/3  ,  СС1=H
S(АВСД)=S(основания)=4*6*sin60°=24*√3/2

S(полн.)=2*S(основ.)+S(бок.)=24√3+4*4*(4√3)/3=(24+64/3)*√3=136/3*√3=
              =(136√3)/3