Трикутник, периметр якого становить 48 см, подібний до прямокутного трикутника з катетами 3 см і 4

см. Знайти його найбільшу сторну.

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Настя.
Якщо катети трикутника дорівнюють 3 і 4 см, то гіпотенуза 5 см (єгипетський трикутник), Р=3+4+5=12 см.
48:12=4, це коефіціент пропорційності даних трикутників
5*4=20 см це найбільша сторона більшого трикутника.
Відповідь: 20 см.