Площа осьового перерізу зрізаного конуса дорвінює 60см(в квадраті),радіус основ- 8см і

12см.Знайдіть довжину висоти цього зрізаного конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Вика.
Осьовий переріз - це рівнобічни трапеція . основи якої дорівнюють 8·2=16 см і 12·2=24 см. За умовою площа цієї трапеції дорівнює 24.
S=0,5(16+24)·h=60,
20h=60;  h=60/20=3 см.