Середня лінія трапеції дорівнює 16 см.Знайти основи трапеції , якщо одна з них на 4 см більша за

другу

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхимец Евгения.

KM-середня лінія

КМ=(АВ+АD)/2

16=(х+х+4)/2

х+х+4=32

2х=32-4

2х=30

х=15(см)

отже основи 15см і 15+4=19см