Знайдіть периметр трикутника з вершинами в точках A ( 3 ; − 1 ) ; B ( 1 ; − 1 ) ; C ( − 1 ; 1 ) .

Відповідь запишить у вигляді P/ 1 + √ 2 + √ 5 .

Ответы на вопрос

Отвечает Лоренц Дарья.

AB² = (3-1)² + (-1+1)² = 2² = 4

AB = √4 = 2

AC² = (3+1)² + (-1-1)² = 4² + 2² = 20

AC = √20 = 2√5

BC² = (1+1)² + (-1-1)² = 2² + 2² = 8

BC = √8 = 2√2

Периметр

Р = 2 + 2√5 + 2√2