Жопоможіть. Одна сторона триеутника на 31 см менше аід другої і у 5 разів менше віж третьої

сторони. Знайти сторони трикутника, якщо його периметер дорівнює 178 см. 2. Відрізок MN i FD перетинаються в точці S так, що MS_SN i FS=SD Довести, щл <М=

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Вика.

задача 1.

нехай 1 сторона - (х)

тоді 2 сторона - (х+31), 3 сторона - (5х)

з умови задачі, Р=178 (см), скл. р-ня:

х+х+31+5х=178

7х+31=178

7х=178-31

7х=147

х=147/7

х=21 (см) - перша сторона

21+31=52(см)- друга сторона

21*5= 105 (см) - третя сторона